SHITET Banesa, Sip.71m² në rrugen ” Hajrullah Zymi ” në Fushë Kosovë

€ 46,000
Në Ofertë / Zbritje
ID83063
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme71 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ndertim i Ri, i kompanis Model Sllovenia, e sapo leshuar per banim, e paisur me flet Poseduese qe do te thot se blersi ka mundesi me rastin e perplimit te kontrates te Noteri me bart ne emer te vetin menjeher. Banesa eshte ne katin e8 , pamje ka ne te dy anet e objekti, eshte pozicionuar ne nje nder lokacionet me te mira ne Fushe Kosove. Banesa eshte e mobiluar ne tersi me mobilje ,  siq shifet ne foto.

Banesa ka kete renditje:

 • Salloni me Kuzhin,
 • Banjo,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Koridori dhe
 • 1 depo (shpajez)
 • Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
182936
Kontrata
Shitje
TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150798
Kontrata
Shitje