SHITET Banesa, Sip.89m² .e cila gjendet afër Spitalit Amerikan

€ 830
Në Ofertë / Zbritje
ID82819
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme89 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendet afër Spitalit Amerikan,rrethit te spitalit dhe ka 89 m2.Banesa eshte ndertim i FA Ingenering.

Objekti posedon 2 lifte , hapësira te gjelberta , parkingje për vetura. Banesa gjendet ne katin e 5 .Banesa është ne ndërtim e sipër.Perfundon ne fund te vitit te ardhshem.

Banesa ka kete rendtije :

-Salloni i madh me kuzhine.

-dy dhoma te fjetjes,

-Banjo,

-Korridori i madh ,

-Ballkoni.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 +Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje
TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
94
ID
183412
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
50
Kontrata
Me Qera