SHITET banesa të “Nartel Center” në QENDER, Lakrishtë-Pejton

€ 138,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 99 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
>

Banesa është në qender në Lagjen Lakrishtë-Pejton në objektin “Nartel Center” me sipërfaqe prej 98.7 m² në katin e 7 të banimit.
Banesa është e re ,e mobiluar me shumë shije dhe me një përkushtim të detajishëm, me ngjyra moderne si dhe e furnizuar me pajisje të cilësisë së lartë.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Dhomë e qëndrimit ditorë së bashku me kuzhinë
| 2 Dhomë gjumi
|1 Banjo
|2 Ballkona
|1 Depo.

Veqanti të tjera të baneses janë:

•Dysheme me parket të llojit bung,
•Banjo e renovuar me sanitari shumë cilësore,
•Sistem qëndror të fshesës elektrike.

Për më shumë detaje kontaktoni⬇️nga ora 09:00 – 18:00

📞 +38349/622 330 (+ Viber, Whatsapp)

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88.77
ID
178768
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *