Shitet banesa te Qafa përballë kompanisë së sigurimeve “SIGURIA”

€ 65,000
Në Ofertë / Zbritje
ID65030
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet52 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila është ndërtim i vjetër dhe gjendet te Qafa përballë kompanisë së sigurimeve “SIGURIA”. Banesa ndodhet në katin e IX-të sip.52m²  me fletposeduse dhe ka ngrohje qëndrore me (termokos) dhe ka kete renditje:

 

 • Dhome dites,
 • Kuzhina ndaraz,
 • 1 dhome e gjumit,
 • Banjo,
 • Terasa dhe
 • Wc.

 

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00
Tel:
+38349/612 222+ viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 873
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
110
ID
271000
TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
96
ID
166698
Kontrata
Shitje
TOP
€ 105,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
108
ID
269764
Kontrata
Shitje