Shitet banesa te ‘Rruga C’ ndertues kompania “Scandinavian Construction”

€ 52,000
Në Ofertë / Zbritje
ID64631
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e mobiluar dhe e gatshme për banim me sipërfaqe 65m² te ‘Rruga C’ në Prishtinë. Banesa është në katin e parë ndertues kompania “Scandinavian Construction” dhe ka kete renditje:

 

 • Dhoma e dites me kuzhinë
 • 1 dhome gjumi,
 • Banjo,
 • Koridor,
 • Terasa.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/612 222 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
166749
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
168312
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 50,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
ID
169394
Kontrata
Shitje