SHITET Banesa tek Hoxha Invest Group

€ 70,000
Në Ofertë / Zbritje
ID68358
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme84 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa tek Hoxha Invest  Group , në Rrugën C , me sipërfaqe 84m² , në katin e 5-të ( ka lift) .

Banesa në fjalë ka një rënditje të përshtatshme banimi dhe si e tillë shitet e pamobiluar .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e Ditës bashk me kuzhinë;
 • 2 Dhoma gjumi ;
 • Banjo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222Viber

e-mail:info@access-ks.com

 

 

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
161163
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175297
Kontrata
Me Qera