Shitet banesa URGJENT 50.50 m² në Ferizaj

€ 0
Në Ofertë / Zbritje
ID63910
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme55.50 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

 1. Banesa eshte ne qytetetin e Frizajt, ne objektin e kompanis Dream Palace ne Rr. Hysen Tërpeza te Lagjeja e Re. Banesa eshte ndertim I Ri me siperfaqe te ndertimit 50.50 ne katin e 13 objekti i ka gjithsejt 14 kate eshte me leje te ndertimit, e ndertuar me materialet me te mira ne Treg.

Banesa ka kete ndertim:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen,
 • 1 Dhom te gjumit,
 • Banjon dhe
 • Ballkonin.

Banesa ka nje planimetri dhe shfrytezim shume te mire dhe maksimalish te shfrytezuar.

VREJTJE: Banesa shitet nga kompania punekryese ne kete objekt dhe per keta ka edhe çmimin me te lire

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152574
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
103.3
ID
162658
TOP
€ 87,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
130350
Kontrata
Shitje