SHITET Banesa ( VG Construction ) në Rrugën B tek Royal Mall

€ 95,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70544
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet86.5 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa tek VG Construction në Rrugën B ne nje nder objektet me te mira te ndertura deri me tani ne kete pjese te qytetit, me pamje nga rruga kryesore  e cila ndodhet në katin e 7-të, me siperfaqe 86.50 m² neto (m²  jane te llogaritura vetem brenda mureve te baneses.

Banesa ka këtë rënditje :

 • Qëndrimi ditor bashk me kuzhinë ;
 • 2 dhoma të gjumit ;
 • Banjo;
 • Wc,
 • Koridori dhe
 • Ballkon.

Çmimi i diskutueshëm !

Banesa ka këto karakteristika : është e gatshme për banim , shitet e pamobiluar , me pamje te hapur dhe me shumë ndriqim, cilësi e lartë, organizimi tejët i mire, nxemje qëndrore me Termokos , orjentimi të hapur dhe afërsia me Royal Mallin e bënë edhe më të veqantë!

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
153823
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
40
Kontrata
Me Qera