SHITET Garsonjerka me sip. 40m² në Ulpianë përballë Ordinancës “Fati Im”

€ 55,000
Në Ofertë / Zbritje
ID81412
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme40 m2

Përshkrimi

SHITET Garsonjerka me sip. 40m² në Ulpianë përballë Ordinancës “Fati Im”. Banesa në fjalë gjendët në katin përdhesë  , ka lokacion shumë të përshtatshëm , si dhe është e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi,duke poseduar edhe  nxemje qëndrore me Termokos .

Duke qenë se banesa ka pozitë të përshtatshme e njejta mund të shfrytëzohet edhe për zyre , ordinancë apo për zhvillimin e ndonjë veprimtarie tjetër biznesore .

Ka këtë rënditje :

– Dhomë dite ;

-Kuzhina;

– Terasë;

– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
182968
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 56,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
176004
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
139020
Kontrata
Shitje