Shitet gasonjerka (1 dhomshe) tek Qafa

€ 45,000
Në Ofertë / Zbritje
ID64672
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet38 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa tek Qafa e cila gjindet në bllokun e parë tek tri blloqet e mëdha me pamje nga lindja ka sip.38m² ne fletposeduse e renovuar dhe e mobiluar ne teresi ka ngrohje me termokos gjindet ne katin e 10-t, objekti i ka dy lifta dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine

-Banjo,

-Koridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

+383 49 622 330 Viber

+383 45 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 90,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
60
ID
182366
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
188475
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62.80
ID
184230
Kontrata
Shitje