Shitet Gasonjerka në Lagjen E Spitalit mrapa Eulexit, apo QKUK-s.

€ 28,000
Në Ofertë / Zbritje
ID57283
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet36 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Gasonjerka në Lagjen E Spitalit mrapa Eulexit, objekti”Avni Gjakova”, kati i 1-r me 36m2, me kushte shume te mira banimi, eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites
-kuzhine,
-shpajz dhe
-banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
045 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
88.97
ID
270686
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
156647