Shitet Gasonjerka(1 dhomshe) me sip.36 m² “Vatra e Muhaxhereve”

€ 36,000
Në Ofertë / Zbritje
ID65051
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet36 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Gasonjerka(1 dhomshe) me sip.36 m² ne  lagjja e Muhaxhereve, objekti banesor “Vatra e Muhaxhereve”, banesa eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje:

 • Dhome dite bashk me kuzhine,
 • Banjo.

 

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00
Tel:
+38349/612 222+ viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
88.97
ID
270686
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
54
Kontrata
Me Qera