SHITET Lokali me Sip. 88m² në Lagjen e Spitalit në Matin 1

€ 1,250
Në Ofertë / Zbritje
ID82243
LlojiLokale
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje

Përshkrimi

SHITET Lokali me Sip. 88m² në Lagjen e Spitalit në Matin 1, afër Sh.F”Pavarësia”. Lokali ka lokacion shumë të përshtatshëm , është i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme ekonomike.Posedon rrymë të vecant, ujë, ngrohje , parking,,,

Ka këtë rënditje :

 • 3 Hapsira punuese ;
 • Wc.

Shenime shtese : Lokali është i pajisur me Fletën Poseduese !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
110
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 120
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
21
Kontrata
Me Qera