Shitet Lokali 30 m² Breg te Dillit tê Shkolla Ismaj Qemajli

€ 38,000
Në Ofertë / Zbritje
ID63535
LlojiLokale
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme30 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Lokali Eshte ne Breg te Dillit te Banesat e kuqe afer shkolles fillore Ismajl Qemajli ne katin Perdhes me podrum, ka siperfaqe 24 m2 me flet poseduese (po siperfaqja Eshte pak me Madhe se ka nej pjese te shtuar ngo 6 m2) ne total i ka gjithsejt 30 m2.

Çmimi eshte 30.000 Eur

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
500
ID
269205
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 270
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera