SHITET Pent House DUPLEX me Sip. 169m² tek Pozhegu Brothers në Matin 1+Depo dhe Garazhdë

€ 170,000
Në Ofertë / Zbritje
ID74922
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme169 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo3

Përshkrimi

Shitet Pent House Duplex me sipërfaqe prej 169m² ( në Fletën Poseduese ) kurse në realitet i ka 200m² dhe ndodhet në katin e 5-të me dy lifta funksional . Banesa në fjalë gjendët në Matin 1 , në Objektin e ndërtuar nga “Pozhegu Brothers”  objekte të cilat karakterizohen nga cilësia shumë e mirë e ndertimit,si dhe  e pozicionuar në një nga zonat më të pëlqyera të kryeqytetit , me qasje të lehtë në Rrugën “Muharrem Fejza “, Rrugën B dhe Rrugën C.

Pent House Duplex është i gatshëm për banim dhe shitet pjesërisht e mobiluar  dhe është i organizuar në 2 kate me hapsirë të mjaftueshme shfrytëzimi .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë;
 • 3 Dhoma të gjumit;
 • 3 Banjo ( njëra prej të cilave posedon edhe gjakuzi dhe ka qasje në njërën dhomë të gjumit );
 • 2 Galeri /Hapësira Punuese;
 • Terasa .

Posedon : nxemje qëndrore me kaminë dhe rrymë të Tipit Veilliant ( me sistem nën dysheme ) , ndodhet në katin e fundit të objektit dhe ka ndricim të lartë , rezervuar uji i të cilit ngrohet me panele diellore , si dhe në këtë cmim përfshihet edhe garazhda dhe depo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
110
Kontrata
Me Qera