SHITET Pent House DUPLEX me Sip. 169m² tek Pozhegu Brothers në Matin 1+Depo dhe Garazhdë

Price
€ 170,000
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Rent
Status
Në Shitje
Location
Mati 1 / Lagje Spitalit
Home area
169 m2
Rooms
1
Beds
3
Baths
3

Shitet Pent House Duplex me sipërfaqe prej 169m² ( në Fletën Poseduese ) kurse në realitet i ka 200m² dhe ndodhet në katin e 5-të me dy lifta funksional . Banesa në fjalë gjendët në Matin 1 , në Objektin e ndërtuar nga “Pozhegu Brothers”  objekte të cilat karakterizohen nga cilësia shumë e mirë e ndertimit,si dhe  e pozicionuar në një nga zonat më të pëlqyera të kryeqytetit , me qasje të lehtë në Rrugën “Muharrem Fejza “, Rrugën B dhe Rrugën C.

Pent House Duplex është i gatshëm për banim dhe shitet pjesërisht e mobiluar  dhe është i organizuar në 2 kate me hapsirë të mjaftueshme shfrytëzimi .

Ka këtë rënditje :

  • Salloni bashk me kuzhinë;
  • 3 Dhoma të gjumit;
  • 3 Banjo ( njëra prej të cilave posedon edhe gjakuzi dhe ka qasje në njërën dhomë të gjumit );
  • 2 Galeri /Hapësira Punuese;
  • Terasa .

Posedon : nxemje qëndrore me kaminë dhe rrymë të Tipit Veilliant ( me sistem nën dysheme ) , ndodhet në katin e fundit të objektit dhe ka ndricim të lartë , rezervuar uji i të cilit ngrohet me panele diellore , si dhe në këtë cmim përfshihet edhe garazhda dhe depo .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 + Viber

e-mail: burim@access-ks.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
117
ID
185220
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
182428
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 150
Ofertë / Ofertë
ID
189265
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *