SHITET PentHouse me sipërfaqe 285 m² në Rr. ” Dardania” në Fushë Kosovë

€ 300
Në Ofertë / Zbritje
ID69762
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Ofrohet URGJENT për *SHITJE* PentHouse me siperfaqe 85 m² sipërfaqe e mbrendshme dhe 200 m² Terasa. Pent Hose është i veçantë në objektin më të veçantë në Qendër të Qytetit të Fushë Kosovës .

85 m² + 200 m²│Dhome dite│2 Dhoma gjumi│ 2 Banjo | Terasa

Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin 10-të . Ka nje pamje fantastike drejt Qytetit dhe të papenguar, gjë që ju mundëson të shijoni mbremjen dhe mengjesin, ndejat dhe ahengjet tuaja familjare në mënyrë fantastike.

Ndërtim shumë cilësor,  ashensorë, oborr, parking rrugor .I pozicionuar në zemer të qytetit të Fushë Kosovës, ky objekt ndërtues i së cilës është ART Construction  ka qasje shumë të lehtë në rrugën kryesore dhe ka në afërsi Sh.F “Mihail Grameno ” si dhe gjendet sipër Five Star-it në Fushë Kosovë . Konceptimi dhe projektimi i këtij projekti madhështor i është besuar një prej studiove më të mira të projektimit në vend.

Përfshinë 85 m² + 200 m² dhe ka këtë rënditje qëndrimi ditor me kuzhinë,2  Dhoma gjumi , 2 Banjo, Koridor dhe  Ballkonin i së  cilës  shtrihet përgjatë tërë baneses.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 615 666 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154966
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
142336
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera