Shitet Pllaci me sipërfaqe 5.47 ari në Prishtinë

€ 63,000
Në Ofertë / Zbritje
ID82759
LlojiTroje
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Shitet Pllaci me sipërfaqe 5.47 ari në Prishtinë,me fletë posedeuese . Pllaci gjendet prapa autosallonit “Endrtit”më saktësisht 50 metra para hotel”Emerald”.

Pllaci posedon:

💡Rrymë
✅ Kanalizim
💧Ujë
✅Internet

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622330  + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 40,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
5000
Kontrata
Shitje