SHITET Shtëpia me 4 ari toke dhe lokal 70 m2 ne lagjen Mati 1

€ 450,000
Në Ofertë / Zbritje
ID81123
LlojiShtëpi
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme450 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Shtëpia është e Re, tri katëshe, e gatshme për banim dhe  mund te vizitohet në cdo kohe me një njoftim paraprak prej 3 ore më herët. Shtepia gjindet ne rrugen “Muharrem Fejza” nr. 128.

Shtepia ka këtë renditje:

1 sallon;

4 dhoma gjumi;

2 dhoma te vogla;

3 banjo;

Bodrum te shtepise me nje dhome dhe nje banjo;

1 kuzhine;

2 katet nga 2 terasa;

1 lokal 70 m2

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 619-666
049/ 619-666 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 700
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
200
ID
164869
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera