SHITET Shtëpia me Sip. 627m² në Lagjën 4 Llullat afër Shtëpisë së pleqëve

€ 627,000
Në Ofertë / Zbritje
ID82168
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

SHITET Shtëpia prej  627m² , me sipërfaqe të tërsishme prej 2 Ari (së bashku me shtëpi )  me lokacion në Lagjën 4 Llullat afër Shtëpisë së pleqëve,  e përbërë nga përdhesa  (lokali ,garazhda) dhe 3 Kat shtëpi.

Shitet e mobiluar në tërsi me kushte të mira banimi duke pasur në shfrytëzim 2 lloje të nxemjeve, njërën me rrymë (radiatorët në secilën dhomë) si dhe nxemjen me pelet.

Perdhesa është e përbërë nga Podrumi prej 48 m2, Lokali 113 m² dhe Garazhda 13 m².

Kati i 1-rë 163 m² me këtë rënditje :

 • -Dhoma e ditës;
 • -Kuzhinë;
 • – 3 Dhoma gjumi ;
 • -Wc/Banjo;
 • -3 Terasa.
 • -Shpajz;

Kati i 2-të 163m2 me këtë rënditje :

 • -Dhoma e ditës;
 • -Kuzhinë;
 • – 3 Dhoma gjumi ;
 • -Wc/Banjo;
 • -2 Terasa.
 • -Shpajz;

Kati i 3-të 130m2 me këtë rënditje :

 • -Dhoma e ditës;
 • -Kuzhinë;
 • –  Dhoma gjumi ;
 • -Shpajz;
 • -Banjo/Wc;
 • -1 Terasë me sipërfaqe të madhe .

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 612 222 + viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 2,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
Madhësia m2
340
ID
438538
Kontrata
Me Qera