Shitet shtepia në Bardhosh me 12 ari oborr

€ 250,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 350 m2
Type: Shtëpi
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 4
Banjo: 2
Garazhda: 1
>

Shtepia eshte ne bardhosh me nje hapsir gati 12 are eshte e punuar me projekt nga arkitekti dhe e mbkiqyrur nga ingjinjeri gjate ndertimit. Ka nje shfrytezim makismalisht te shfrytezuar mire ne cdo pje te shtepiz. Shtepia ka 2 kate, nenkulmin dhe nje Garazh. Eshte emobiluar komplet.
Shtepia eshte e paisur me flet poseduese dhe ka kete renditje:

* Kati 1 ka Sallonin, Kuzhinen, 1 Banjo dhe Garazhen,
* kati i 2, ka 3 dhoma te gjumit, banjo dhe Ballkon,
* Kati 3, ka nje dhom ne nenkukem ne form te studjos.

Per me shume mund te i vizitoni edhe fotot me posht.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 120,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
200
ID
164869
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 185,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
275
ID
386773
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *