Shitet Shtëpia ne Breg të Diellit mbrapa iliria Building

€ 310,000
Në Ofertë / Zbritje
ID37638
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme300 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje5
Banjo3

Përshkrimi

Shitet Shtëpia në Breg të Diellit, mbrapa Banesave te Iliria Building me infrastruktur dhe dokumentacion të Rregullt,

Shtëpia  ka siperfaqe prej 300 m2, ndersa trualli  ku është ndertuar është 4 ari , ka hapsirë gjelbëruese  eshte ndërtim i ri, e ndertuar në mënyrë moderne  dhe është e mobiluar.

Shtëpia  ka kete renditje:

– Sallonin me Kuzhinen dhe Trapizari,
– 5 dhom te gjumit,
– 3 Banjon,
– 3 Ballkona dhe
-3 Koridora.

-Garazhd për veturë

-Hapsira e nën Kulmit e cila shumë lehtë mund të behët për banim !

 

Çmimi i baneses eshte bashkarisht me mobilje siq shifet ne foto 310 000 Euro

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300 Viber

045 505 723
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 105,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
200
ID
232826
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
145946
TOP
€ 63,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
142971
Kontrata
Shitje