SHITET Shtëpia në Hajvali me 6 ari oborr

€ 230,000
Në Ofertë / Zbritje
ID69759
LlojiShtëpi
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme300 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo3

Përshkrimi

Shtëpia është e Re, tri katëshe, e gatshme për banim dhe  mund te vizitohet në cdo kohe me një njoftim paraprak prej 3 ore më herët.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
140
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
Madhësia m2
300
ID
367951
Kontrata
Shitje