Shitet shtepia 4.37 ari ne Kalabri (Emshir) afër Hotel “Garden”

€ 220,000
Në Ofertë / Zbritje
ID67951
LlojiShtëpi
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme300 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje5
Banjo3
Garazhda1

Përshkrimi

Shtepia eshte ne Lagjen (Kalabri) Emshir afer Hotelit Garden dhe shkolles fillore ne Kalabri. Shtepia ka podrumet dhe dy kate banim dhe Garazhen ne nje siperfaqe prej 4 ari dhe 37 m2. Shtepia eshte e Re, eshte me qasje nga rruga dhe ka shume afer shkollen fillore.

Çmimi i shtepise eshte 220.000 Euro

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 133,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
260
ID
238641
Kontrata
Shitje
TOP
€ 0
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
250
ID
258275
Kontrata
Shitje