Shitet shtepia ne Kalabri(Emshir), afer Hotel Nartel

€ 300,000
Në Ofertë / Zbritje
ID21145
LlojiShtëpi
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet380 m2

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Kalabri(Emshir), afer Hotel Nartel, shtepia eshte e legalizur bartja behet te Noteri brenda dites, sip me 3 ari truall shtepia eshte dy kat dhe podrumi me garazhd, me dy hyrje me sip afer 380m2 dhe ka kete rendtije dy katet me nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhine, shpjaz,
wc, tersa.
– Podrumi: dy dhoma kuzhina, banjo, wc, dhe garazha.

– Qmimi 300.000 euro.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222 Viber
038/ 55 80 87
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 168,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
230
ID
241557
Kontrata
Shitje
TOP
€ 2,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
Madhësia m2
340
ID
438538
Kontrata
Me Qera