Shitet shtepia ne Qagllavic tek “Lagjja Jone”, me 3.70 ari toke.

€ 135,000
Në Ofertë / Zbritje
ID52511
LlojiShtëpi
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet330 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje4
Banjo2

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Qagllavic tek “Lagjja Jone”, me 330m2, si dhe me siperfaqe 3.70 ari, me leje te ndertimit si dhe ka kete renditje:

-kati i 1
-Salloni me kuzhine,
-dhome tjeter,
-banjo dhe
-ballkon.

-kati i 2
-3dhoma gjumi,
-2banjo dhe
-veranda.

-podrumi,
-garazha per kerr,
-hapesire tjeter

–Cmimi i negociueshem, si dhe ndrrim me banes ne Prishtine..

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 330 + viber
049 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 139,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
260
ID
238641
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje