Shitet Shtepia rruges per Gerrim adresa: rr. ” ish Bledit” tash (Gjavit Ahmeti)

€ 198,000
Në Ofertë / Zbritje
ID63932
LlojiShtëpi
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje4
Banjo2
Garazhda4

Përshkrimi

Shitet shtepia rruges per Germi adresa: rr”ish Bledit” tash (Gjavit Ahmeti) shtepia shitet komplet siq shifet edhe ne foto , jane gjithsej 5 ari truall , dokumentacioni i rregull perkthimi behet te Noteri , ka oborr hapsir gjelbruse , 4 parkinga per vetur teras e madhe fontana etj, dhe ka kete renditje:

 

 • Perdhesa:
 • Salloni,
 • Kuzhina ndamza,
 • 1 dhome e gjumit,
 • Banjo,
 • Shpajz,

 

 • Kati i pare:
 • 3 dhoma gjumi (dhoma e prinderve ka edhe gardaroben)
 • Banjo,
 • Terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
✆ +383 49 612 222
info@access-ks.com
Për me shumë oferta: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 2,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
Madhësia m2
340
ID
438538
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
Madhësia m2
400
ID
550843
Kontrata
Shitje