Shitet URGJENT banesa 4 dhomshe 102 m² në Fushë Kosovë

€ 48,500
Në Ofertë / Zbritje
ID81640
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme102 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa në rrugën ” Enver Maloku ” në Fushë Kosovë ,në katin e 7 ( ka lift ) me sipërfaqe prej 101.8m2 . Banesa ka një plan shumë të përshtatshëm , është e pamobiluar dhe si e tillë ka orientimin në lindje . Rënditja e saj është :

– Salloni me kuzhine
– 3 dhoma gjumi
– 2 banjo
– 1 ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
+38349/ 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
117
ID
276908
Kontrata
Me Qera