SHITET URGJENT Banesa 113 m² në Lagje të Spitalit në Rr. “Muharrem Fejza”

Në Ofertë / Zbritje
ID66789
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme113 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Banesa eshte me siperfaqe 113 m², ne katin e 5  (objekti i ka 2 lifta) banesa eshte ne ndertim e siper ne Lagje te Spitalit ne Rr. “Muharrem Fejza” afer marketit Super Viva. Objekti ne te cilin gjendet banesa eshte me leje te ndertimit dhe eshte dukej u punuar me materialet me te mira ne treg, dukej filluar nga ndertimi i vrazhd e deri ne finesat perfundimtare te objektit. Banesa ka kete renditje:

 •  Sallonin me Kuzhine,
 • 3 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • WC,
 • Shapajes (depo) dhe
 • Ballkon.

Banesa ka nje renditje Brilante sepse eshte e shfrytezuar maksimalisht dhe nuk ka as edhe nje m² qe nuk shfrytezohet.

Banesa shitet nga kompani Punekryese e per kete edhe eshte çmimi me lire. Kontrata behet te Noteri.

Çmimi eshte 730 per m² po ka mundesi me u negociu.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 Viber
e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
142336
Kontrata
Shitje