Shitet banesa 61 m² 1+1 në Lagje të Spitalti

€ 800
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 61 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
>

Banesat është e gatshme në muajen qeshor të ketije viti. Banesa është në Lagjën e Spitalit, Rr. Muharrem Fejza, më saktësisht pranë Shkollës Fillore “Pavarësia” në afërsi të kompleksit Pika, në katin e 6-të, me orjentim Lindje e kthy nga Jugu (banesa ka dilli po thuan së gjatë ter dites) dhe ka nje shfrytezim maksimal. Objekti është gjithsejt 9 katë, ndertues është Kompania ” DC Construction ”.
Objekti është duke i ndertuar me materialet më të mira në treg duke filluar nga fasada, parketi (parketi eshte dru bungu), nxemjet qendrore jane Viallant (te cilat jane prodhim gjerman te cilesis me te mire ne treg), dyert e hyrjes jane te blinduara te prodhimit Italian te cilat gjithashtu jane te cilesis me te mire, dyert e hyrjes jane gjermane, instalimi i ujet eshte sistem geberit, dritaret jane antracid, gjithadhtu objekti eshte i paisur edhe me roleta nga jasht.
Objekti ka 2 lifta te mdhaj ne hyrje, te cilet jane te cilesis me te mire ne treg, hapsirat e perbashkta do te jene ne monitorim dhe mbikqyrje te kamerave 24 h. Po ashtu banesat do te jene te paisur me vido call.
Banesat kane këtë renditje:
– Salloni,
– Kuzhinën me Trapizari,
– Banjo, dhe
– Ballkoni.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-330 Viber

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 84,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
150819
Kontrata
Shitje
TOP
€ 69,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
97
ID
190030
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
186185
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *