Shitet URGJENT banesa 92 m² 2+1 në Lagje të Spitalit

Hapsira e brendshme: 92 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 2
Garazhda: 1
>

Banesa është në Lagje të Spitalit në afersi të Rruges A. Është në nje objekt Ekskluzive i cili objekt është lokali dhe vetem 5 katë banim. Banesa ka siperfaqe 92 M2 orjentim perndim e kthy pak nga Jugu (banesa kadjell shumicen e dites) eshte ne katin e 1, ka shfrytezim maksimal me nje pamje të hapur së para baneses ka pllaton e objektit pastaj ka distanc nga objektet tjera. Banesa ka këtë renditje:

• Sallon me Kuzhin,
• 2 dhoma të gjumit,
• 2 Banjo,
• Ballkon dhe
• Koridorin.

VREJTJE: Banesa shitet nga kompania punekryese në këtë objekt, po kontrata behet direket me ndertuesin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330+viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
185059
Kontrata
Shitje
TOP
€ 69,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
73
ID
190812
Kontrata
Shitje
TOP
€ 138,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
99
ID
194235
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *