Shitet URGJENT banesa ne Fushe Kosove me sip.50m²

€ 28,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84506
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme50 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne Rr.”Lidhja e Pejes” blloku 1 ne magjistrale .Banesa shitet me mobilje dhe pa mobilje varesisht sipas marreveshjes.Banesa eshte gjithqka ne rregull me dokumenta, tatim ne prone, flete poseduese . Banesa eshte  me siperfaqe  50m² . Banesa eshte e mobiluar dhe ka renditje maksimalisht te  pershtatshme dhe hapesire te mjaftueshme .

Banesa ka kete renditje:

 • Dhom te dites me Kuzhine,
 • 1 dhome te gjumit,
 •  Banjo ,
 • Koridor,
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330+ Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
174179
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 400
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
85
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
160
ID
231879
Kontrata
Me Qera