Shitet URGJENT banesa ne Fushe Kosove me sip.57m²

€ 28,500
Në Ofertë / Zbritje
ID84055
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme57 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne Rr.”Enver Maloku”  . Banesa eshte ne katin e 6-te me siperfaqe  57m² . Banesa eshte e mobiluar dhe ka renditje maksimalisht te  pershtatshme dhe hapesire te mjaftueshme . Eshte e paisur me flet poseduese.Mundesi nderrimi me veture ne vlere 4000 euro.

Banesa ka kete renditje:

 • Dhom te dites me Kuzhine,
 • 1 dhome te gjumit,
 • 1 Banjo ,
 • Koridor,
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330+ Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 49,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
102
ID
186083
Kontrata
Shitje
TOP
€ 880
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
99
Kontrata
Shitje
TOP
€ 87,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
130350
Kontrata
Shitje