Shitet URGJENT banesa ne Fushe Kosove me sip.60m²

€ 36,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84640
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa  60m2 – Rr. Dardania, Fushe Kosove (Ndertuesi Tregtia).Orientimi: Jugu.Banesa eshte gjysme e mobiluar
Kati 6 (me ashensor).Karateristikat e baneses:Dysheme nga parketi,Izolim shume te mire,Furnizim 24 ore me uje,
Banesa ka parking te mjaftueshem, me rampe dhe vetem per banore.
Objekti eshte i pajisur me kamera.

Banesa ndahet ne:
– Sallon me kuzhine dhe tryezari
– 1 Dhome Gjumi
– Ballkon
– Banjo
– Depo

Banesa eshte me Flete Poseduese dhe perkthimi behet menjehere.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 615 666 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 170
Ofertë / Ofertë
ID
183087
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
186058
Kontrata
Me Qera