Shitet URGJENT banesa ne Fushe Kosove me sip.77.8m²+Garazhda

€ 51,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84654
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme77.8 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne Rr. ”Xhemajl Mustafa”  . Banesa eshte  me siperfaqe  77.8m² . Banesa eshte e mobiluar dhe ka renditje maksimalisht te  pershtatshme dhe hapesire te mjaftueshmesi dhe ka tri dalje ne ballkon .Banesa gjendet ne katin e 5-te posedon lift.Banesa eshte me flet posedeuse gjithashtu edhe garazhda.

Banesa ka kete renditje: Objekti Model Sllovenia objekti 2 hy.1 51000

 • Dhom te dites me Kuzhine,
 • 2 dhoma te gjumit,
 •  Banjo ,
 • Depo,
 • Koridor,
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
50
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 36,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
68
ID
185040
Kontrata
Shitje