Shitet URGJENT banesa ne Fushe Kosove me sip.84m² tek Eliza

€ 54,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84523
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme84 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne Rr.”Dardania” ne lagjen  Eliza   .Banesa eshte gjithqka ne rregull me dokumenta, tatim ne prone, flete poseduese . Banesa eshte  me siperfaqe  84m² . Banesa eshte e mobiluar dhe ka renditje maksimalisht te  pershtatshme dhe hapesire te mjaftueshme .Banesa gjendet ne katin e 7-te posedon dy lifta funksional.

Banesa ka kete renditje:

 • Dhom te dites me Kuzhine,
 • 1 dhoma te gjumit,
 • Shpajez të madhe të kuzhina,
 •  Banjo ,
 • Koridor,
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 51,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77.8
ID
184654
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
166901