Shitet URGJENT banesa në Fushë Kosovë 96.2 m² te Eliza

€ 53,000
Në Ofertë / Zbritje
ID86262
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme96.2 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove ne Rr.”Dardania” tek kompleksi   Eliza. Banesa eshte gjithqka ne rregull me dokumenta, tatim ne prone, flete poseduese . Banesa eshte  me siperfaqe  96.2m² . Banesa eshte e mobiluar dhe ka renditje maksimalisht te  pershtatshme dhe hapesire te mjaftueshme .Banesa gjendet ne katin e 5-te posedon lift funksional.
Banesa ka kete renditje:

-Dhom te dites me Kuzhine,

-2 dhoma te gjumit,

-Shpajz,

– Banjo ,

-Koridor,

-2 Ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:049/ 622 330+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 42,770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64
ID
166397
Kontrata
Shitje
TOP
€ 780
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
168660
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
Kontrata
Me Qera