Shitet URGJENT banesa në Prishtinë, Lagjëja Prishtina e Re zona Qendër, Pranë Pallatit të Drejtësisë

Në Ofertë / Zbritje
ID66233
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet URGJENT banesa në Prishtinë, Lagjëja Prishtina e Re zona Qendër, pranë Pallatit të Drejtësis, banesa ka sipërfaqe prej 85m2 dhe gjendët në katin e 3-te (ka dy lifa) dhe ka këtë rënditje:

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë ;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Koridori ;
 • Banjo;
 • Wc;
 • Ballkon;

– Sistemin Smart Home.
– Fasad e ventiluar me HPL- Panele .
– Termoizolim 15 cm.
– Dritaret me koficent te larte termik.
– Ngrohje ne dysheme.
– Dyshemet jane Parket.
– Gjelbërim, kopsht për fëmijë, qendra afariste , restaurant dhe market … etj.
– Sigurim me kamera 24h
– Muret ndarse Akustike te realizuara me dy mure ne mes te mbushura me Lesh Guri.

 

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

tel; +38349/ 612 222

e-mail: info@access-ks.com
Per me shum banesa kliko web site-in  tonë: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
167300
Kontrata
Shitje
TOP
€ 66,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
100.03
ID
270944
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 43,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.20
ID
169912
Kontrata
Shitje