Shtepi Ekskluzive me qira ne Lagjen Sofali*

€ 1,400
Në Ofertë / Zbritje
ID65062
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme350 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje4
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Shtepia eshte ne Lagjen Sofali perballe shkolles Normale e mobiluar ne menyr moderne, ka sistem te nxemjeve qendrore per ter shtepine dhe ka kete renditje:

 •  Kati 1, ka sallon me kuzhine te hapur , 1 dhome gjumi, 1 banjo dhe 2 terasa.
 • Kati I 2, i ka 3 dhoma gjumi nje banjo dhe nga nje terase,
 • Kati i fundit ka nje kuzhine sistem te hapun dhe nje banjo.
 • Shtepia po ashtu ka garazh dhe podrum.
 • Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.comFacebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
  Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
  Tel:
  045/ 622 330
  049/ 622 330 Viber

  e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
300
ID
369759
Kontrata
Shitje