Shtepi ekskluzive me qira ne Ulpian per ball Postes Madhe*

€ 450
Në Ofertë / Zbritje
ID59969
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme120 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Shtepia eshte ne Ulpian mbrapa shtepis se shendetit per ball posted krysore ne Ulpian. Shtepia eshte 2 kateshe dhe ka kete renditje:

 • kati i par ka kuzhinen, trapizarin, paradhomen, banjon dhe shpajez.
 • kati i dyt ka sallon te madh dhe 1 dhom te gjumit.

Banesa eshte e mobiluar ne menyr ekskluzive.

Ka mundesi me u leshu edhe per kohe te shkurt dhe te gjate.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157414
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 830
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154351
Kontrata
Shitje
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
160964
Kontrata
Shitje