Shtepi me QIRA në Lagje të Muhaxherëve tek Hotel “Ambassador”

€ 2,000
Në Ofertë / Zbritje
ID72460
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet Shtepia me QIRA në lagje të Muhagjeve te Hotel “Ambassador” e cila është 4 kate me lokal perdhese,shtepia është e mobiluar ne menyre moderne e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme per banimi,ka nje siperfaqe prej 430m²,shtëpia ndodhet në njëren prej lagjeve me të frekuentauara në Prishtinë sic është lagjia e Muhaxherëve. Sipas lokacionit kjo shtëpi munde te shfytëzohet edhe per Zyre mirepo sic shihet në foto mund të ofrohet edhe për banim.Shtepia munde te leshohet me QIRA edhe me kate.

Shtepia  ka kete renditje:

–  2 Dhoma dite me kuzhinë,

– 6 Dhoma te gjumit,

-3Banjo,3Wc,

-5Terasa

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 622 300 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 168,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
230
ID
241557
Kontrata
Shitje
TOP
€ 1,000
Zbritje
Dhoma
4
ID
225249
Kontrata
Me Qera