Shtepi me QIRA në Lagje të Muhaxherëve tek Hotel “Ambassador”

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID72543
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme90 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet kati i 3-te i shtepis me QIRA, shtepia është e mobiluar ne menyre moderne e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme per banimi,ka nje siperfaqe prej 90M²,shtëpia ndodhet në njëren prej lagjeve me të frekuentauara në Prishtinë sic është lagjia e Muhaxherëve.Ka kete renditje:

-dhome dite,

-kuzhin,

-2 dhoma gjumi,

-2 terasa,

-banjo,wc,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 2,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
Madhësia m2
340
ID
438538
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300,000
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Shitje
TOP
€ 198,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
ID
263932
Kontrata
Shitje