Lëshohet për QIRA Kati i Shtëpisë në Qendër,afër Sheshit “Nënë Tereza”

Në Ofertë / Zbritje
ID70256
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
Hapsira e brendshme170 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet me qira Kati i Shtëpisë në qendër të Prishtinës , në afërsi të Sheshit ” Nënë Tereza ” , tek Kafet e Maxit .Gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm , me një rënditje shumë të mirë dhe sipërfaqe mirë të shfrytëzueshme , e mobiluar në tërsi me të gjitha elementet e nevojshme .

Shtrihet në një sipërfaqe prej 170m² dhe ndodhet në katin e 2-të .

Ka këtë renditje:

 • -Dhomë dite;
 • -Kuzhinë ndaras;
 • -2 dhoma të gjumit;
 • -2 banjo;
 • -2 terasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049/ 622-300+ Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 430,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
192
ID
123863
Kontrata
Shitje
TOP
€ 380,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
9
ID
532905
Kontrata
Shitje