Shtepi me qira ne Veternik të Restaurant Ariu

€ 1,200
Në Ofertë / Zbritje
ID61747
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme300 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje5
Banjo5
Garazhda1

Përshkrimi

Shtepia eshte ne Veternik afer restaurantit Ariu, eshte ndertim I Ri dhe e mobiluar me gjera te reja, ka oborr, garazh nentoksore dhe disa depo dhe ka kete renditje:

 • Kati I 1 ka Sallonin e madh, Kuzhine me Trapizari dhe Banjo,
 • Kati 2 ka 3 dhoma te gjumit, 3 ballkona dhe 2 banjo, njera ne njeren dhom te gjumit,
 • Kati I 3 ka 2 dhoma te mdha, banjo dhe ballkon.

Banesa Eshte e mobiluar po thuaj se shumica e dhomave, po Pronari Eshte i gatshem me mobilu cdo pjese qe ka nevoje sipas deshires se qiramarresit.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
100
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
110
Kontrata
Me Qera