Lëshohet me QIRA Shtëpia me Sistem Banesor në Arberi në Rr.”Ekrem Rexha”

€ 550
Në Ofertë / Zbritje
ID71974
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme130 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Lëshohet  kati i Shtepis me Qera ne Arberi në Rr.”Ekrem Rexha” është e mobiluar në mënyre moderne me një siperfaqe prej 130m², me kushte shumë të mira banimi e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme.Ipet gjithashtu me qira Lokali përdhesë i ksaj shtepia qe gjendet ne rrugën e re afer hekurudhës që eshtë shumë e frekuentuar.
Lokali ka 200 m².

Banesa ka këtë rënditje:

-Dhomë dite me kuzhinë;

-3 Dhoma gjumi;

-Banjo;

-Terasë.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/622-300 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
5
ID
256215
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
Madhësia m2
400
ID
550843
Kontrata
Shitje