Shtëpi në shitje dhe me qira në Çagllavicë

€ 700
Në Ofertë / Zbritje
ID64869
LlojiShtëpi
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme200 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje3
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Lëshohet me qira dhe shitet shtëpia në rrugën Rr. Mirjane Dragoviq p.n. Çagllavicë
Pristina ,me sipërfaqe prej 200 m2 dhe me 6 ari oborr . Shtëpia është e rrethuar me pisha mali ,me ajr të paster dhe plotësisht e renovuar dhe me një plan unik sic shihet edhe në foto.

Cmimi i qiras është 700 euro në muaj derisa cmimi për shitje është 300.000 euro.

Shtëpia ka këtë rënditje:
– Salloni bashk me kuzhinë;
– 3 dhoma të gjumit ;
– Koridor;
-Banjo .

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 612 222 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,400
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
350
ID
265062
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
90
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
130
Kontrata
Me Qera