Shtëpi ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit!

€ 430,000
Në Ofertë / Zbritje
ID23863
LlojiShtëpi
Kontrata Në Shitje
Hapsira e brendshme192 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shtëpi 192m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit.
Shtëpia gjendet në lagjen Bregu i Diellit, afër Shkollës fillore ”Ismail Qemaili”. Shtëpia ka dy hyrje, një nga rruga ”Enver Moloku” si dhe një nga rruga ”Armend Daci”, ka leje ndërtimi P+2 (përdhese + 2 Kate banim).
Shtëpia ka këtë renditje:

– Kati përdhese 96m2:  Lokal afarist 50m2 (+zyre dhe WC)

– Korridor dhe depo 46m2
– Kati i I-rë 96m2:
– Sallon
– Dhoma gjumi
– Kuzhinë me tryezari
–  Banjo
– Ballkona
– Depo (shpajz)
Shtëpia ka gjithashtu nën kulmin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 330 viber
045 622 330
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 168,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
230
ID
241557
Kontrata
Shitje
TOP
€ 137,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
200
ID
225000
Kontrata
Shitje
TOP
€ 280,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
6
Madhësia m2
400
ID
550843
Kontrata
Shitje