Banesë më qera në Rr.B në objektin e “Dervishollve”

€ 500
Në Ofertë / Zbritje
ID67696
LlojiLokale
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme87 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera e cila munde të shfrytëzohet si zyre është në Rr.B në objektin e Dervishollve është më pamje nga Rr.B.Gjindet në katin e 1 është me një sipërfaqë prej 87m2 ka 3 dhoma te cilat mundë te shfrytëzohen si hapsira punusë.

Banesa ka këtë renditje:

-dhome dite me kuzhin,

-2dhoma gjumi,

-2banjo,

-teras,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 622-300Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
420
ID
467635
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
89
Kontrata
Shitje