Zyre me QIRA afer Qafes në Hyrje të Arberis*

€ 600
Në Ofertë / Zbritje
ID66579
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira e brendshme130 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo2
Garazhda1

Përshkrimi

Banesa eshte ne hyrje te Arberis afer qafes ne objektin Pandor Tower ne katin perdhesë. Banesa ka nje siperfaqe  130 m² ka vendparking dhe eshte ndarë në disa hapsira pune dhe eshte pjeserisht e mobiluar sic  edhe shihet ne foto.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
95
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera