Most Recent Properties

Donec sed lorem volutpat, luctus metus id, efficitur magna. Cras posuere sollicitudin consectetur.
Suspendisse potenti. Ut facilisis elit quis mollis venenatis.

Banesë me Qira te Qafa

€ 500

Detajet: Banesë me Qira te Qafa në Rr.Qajupi më saksisht afër komunes së vjetër. Banesa ka sip.128m2 në katin e 7-të dhe ka ashnesor funksional. Banesa është komplet e mobiluar. Ka këtë rënditje: – Sallon…