Banesë në Shitje - 1+2 - Veternik - 75.55m²

Veternik, Prishtina
Për Shitje
Çmimi Sipas Marrëveshjes

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me orientim jug-lindje, në njërën ndër lokacionet më të preferuara dhe më atraktive në Prishtinë, në lagjen Veternik, kompleksi afaristo-banesor “Kullat e Arta”, ndërtues "Alwera Invest". Banesa me sipërfaqe prej 75.55m² gjendet në katin e 13-të, në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore. Brenda kompleksit ka hapësira të mjaftueshme të përbashkëta si: pishina të jashtme për banorë, kopshti, këndi i lojërave për fëmijë etj. Ka pamje të hapur dhe hapësirë maksimalisht të shfrytëzueshme. Banesa po ndërtohet me standarte të larta dhe me materialet më cilësore në treg. Kompleksi do të ketë rreth 45,000 m² hapësirë banimi dhe 20% hapësirë afariste. Kjo pronë është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në fund të vitit 2024. Për këtë pronë kontrata bëhet te noteri.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 76 m2
  • 276 Vizita
ID: PROAC2995
Siperfaqe Neto: 76
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: